VYRI!!!!!!

12. října 2008 v 8:49 | Vlčice Darling
LIDI SKÁČE VÁM TAM POŘÁD: You have a securit problem!?JESTLI JO TAK JSTE MĚ ZAVIROVALI MOC VÁM DĚKUJU! A JSOU V TOM 3 ANTIVYRY KTEŘÍ SPÍŠ NAOPAK TY VYRI DĚLAJ TOHLE SO RADŠI PŘEČTĚTE:

Bezpečného prohlížení

Diagnostická stránka rdrctbx.com

Jaký je aktuální stav stránek rdrctbx.com?
Stránky jsou na seznamu podezřelých stránek - návštěvou těchto stránek můžete poškodit svůj počítač.
Za posledních 90 dní byla část těchto stránek 1× uvedena v seznamu stránek s podezřelou aktivitou.
Co se stalo, když Google tuto stránku navštívil?
Z celkového počtu 197 stránek, které jsme za posledních 90 dní otestovali, došlo na stránce/stránkách 24 ke stáhnutí a nainstalování škodlivého softwaru bez souhlasu uživatele. Google tyto stránky naposledy navštívil dne 2008-10-09. Na těchto stránkách se podezřelý obsah vyskytl naposledy dne 2008-09-29.
Mezi škodlivý software patří 532 trojan(s). V důsledku úspěšné infikace proběhlo v cílovém počítači průměrně 1 nových procesů.
Škodlivý software hostuje doména(y) 3, včetně domén(y)antimalwareguard.com, virusremover2008.com, antispywareexpert.com.
U domén(y) 4 se prokázalo, že fungují(e) jako prostředník šíření škodlivého softwaru mezi návštěvníky těchto stránek, včetně domén(y) widestatsnow.com, antispyexpertpro.com, virusremover2008plus.com.
Fungovaly tyto stránky jako prostředník dalšího šíření škodlivého sofwaru?
Za posledních 90 dnů se u stránek rdrctbx.com prokázalo, že fungovaly jako prostředník infikace stránek(y) 72, včetně domény happymanual.com, bestdoordown.com, planningnetwork.org.
Hostují tyto stránky škodlivý software?
Ne, za posledních 90 dnů tyto stránky nehostovaly škodlivý software.
Jak k tomu došlo?
V některých případech mohou třetí strany přidat škodlivý kód na legitimní stránky, což nás přiměje k zobrazení výstražného upozornění.
Další postup:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.